Menu

Kolor i rodzaj tynku

Oferujemy pomoc w wyborze koloru tynku i jego rodzaju. Kładziemy tynki żywiczne, które są niezwykle trwałe i tworzą wykończenie elewacji całego budynku. Pracujemy na produktach renomowanych firm (Ceresit, Kerakol, Optolit, Arbet, Genderka)

Certyfikat na prace na wysokości

Posiadamy certyfikat na stawianie rusztowań i prace na wysokości pow. 3 m, nasze rusztowania spełniają normy ISO.

Solidny i doświadczony partner

Polecamy się jako solidnego i doświadczonego partnera do współpracy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm szukających podwykonawców

O FIRMIE

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie izolacji termicznej budynków  oraz w wykonywaniu wszelkich elementów z kamienia naturalnego takich jak schody, posadzki, blaty kuchenne i łazienkowe, tarasy, nagrobki  itp.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, certyfikowane rusztowania ramowe oraz park maszyn pozwalający na solidne i kompleksowe wykonanie  zarówno prac  kamieniarskich jak i dotyczących elewacji ; począwszy od pomiarów, poprzez dostarczenie materiałów, aż po montaż.

Specjalizujemy się w wykonawstwie niewielkich obiektów o kubaturze do 1000 m3. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych  oraz wspólnoty mieszkaniowe. Chętnie współpracujemy również z inwestorami na zasadzie podwykonawcy.